Ryto allegro. Prabilsiantys pastatai ir objektai kvies paminėti Sausio 13-osios trisdešimtmetį

Ryto allegro

2021.01.05 07:05

Ryto allegro. Prabilsiantys pastatai ir objektai kvies paminėti Sausio 13-osios trisdešimtmetį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros publikacijų apžvalga.

Kaimo bibliotekininkai dažnai yra ne tik bibliotekininkai, bet ir daugybės kitų kūrybinių veiklų organizatoriai. Jie ir kraštotyrininkai, literatūrinių susitikimų, įvairių edukacijų, meninių ir kitokių bendruomenės veiklų organizatoriai, patys labai kūrybingi, meniškos prigimties žmonės, net neabejojantys, kad jų vieta čia, gimtajame krašte. Pokalbis su Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Andrioniškio filialo bibliotekininku Antanu Žviku.

Menotyrininko Ernesto Parulskio komentaras apie uždarytus vidinius Vilniaus senamiesčio kiemus.

Domanto Razausko muzikinės naujienos.

Šiemet minint Sausio 13-osios trisdešimtmetį, LRT Radijas kviečia į ekskursiją, kurios metu prabils trylika svarbiausių šiai datai pastatų ir objektų. QR kodų pagalba žmonės galės išgirsti archyvinius radijo garsus, pastatų istorijas ir balsus, lydėjusius tomis dienomis. Apie projektą „Kalbanti Sausio 13-osios istorija“ pasakoja LRT Radijo departamento naujienų tarnybos vadovė Dovilė Javinskaitė ir gidas Andrius Pavelko.

Gruodžio pabaigoje Čikagoje atrastas vieno garsiausių Lietuvos ir išeivijos tapytojų, optinio meno kūrėjo Kazio Varnelio tapybos darbas. Kiek žinome apie šį kontrastingą menininką?

LRT Klasikos vyresnioji muzikos redaktorė Rasa Murauskaitė apžvelgia „Klasikos koncertų sales“.

Ved. Austėja Kuskienė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.