Pakeliui su klasika. Akimirkų išsaugojimas su fotomenininke Dovile Dagiene

Pakeliui su klasika

2021.01.04 16:05

Pakeliui su klasika. Akimirkų išsaugojimas su fotomenininke Dovile Dagiene

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujaisiais metais – džiugi žinia: lietuvių kompozitorė Egidija Medekšaitė tarptautiniuose muzikos apdovanojimuose „Global Music Awards“ pelnė aukso medalį. Pokalbis su kūrėja apie kompoziciją ir apdovanojimų svarbą.

Ką tik pasirodė pirmasis šiuolaikinę muziką atliekančio dueto „Twenty Fingers Duo“ albumas „Performa“, kuriame – šeši lietuvių kompozitorių kūriniai. Apie debiutinį CD pasakoja smuikininkė Lora Kmieliauskaitė ir violončelininkas Arnas Kmieliauskas.

2021 – Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metai. Kotryna Lingienė bendrauja su Kauno apskrities Lietuvos totorių bendruomenės pirmininku Kęstučiu Zenonu Šafranavičiumi.

Kas lemia kadro įtaigumą? Kodėl šviesos ir šešėlio žaismė, akimirkų ir simbolių gaudymas taip įtraukia? Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su fotomenininke Dovile Dagiene.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.