60 minučių. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama

60 minučių

2021.01.04 17:05

60 minučių. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė judėjimo kontrolę pratęsė iki sausio 31 dienos, tačiau, anot vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, konkrečios vietos ir laikas, kur keliuose veiks mobilūs kontrolės postai, nebus skelbiami.

Šiandien Lietuvą turėtų pasiekti trečioji kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ pagamintos vakcinos nuo COVID-19 siunta. Kol kas nežinomas nei tikslus pristatymo laikas, nei vakcinų kiekis.

Šiandien į karinius dalinius grįžta apie 2000 šauktinių. Jie buvo išleisti į namus šventiniam laikotarpiui. Visi šauktiniai privalomai testuojami greitaisiais testais, dar savaitę bus stebimi ir izoliuoti nuo kitų daliniuose tarnaujančių karių.

Lietuvoje pasveiko maždaug 80-imt tūkstančių COVID-19 sirgusių gyventojų. Dalis jų, pasak darbo inspekcijos, sugrįžę į darbus, susiduria su diskriminacija.

Britanijos teismas atmetė Jungtinių Valstijų prašymą išduoti puslapio „Wikileaks“ įkūrėją Julianą Assange'ą.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.