Lietuvos diena. Du į tvenkinį įlūžusius berniukus Alytuje išgelbėjęs Vaidas: vaikai sveiki ir atsigavę

Lietuvos diena

2021.01.02 13:05

Lietuvos diena. Du į tvenkinį įlūžusius berniukus Alytuje išgelbėjęs Vaidas: vaikai sveiki ir atsigavę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sausio 1 dieną paskelbta, kad per parą nuo koronaviruso mirė 130 žmonių. Vėliau patikslinta, kad mirė 42 žmonės, o likusios mirtys iš ankstesnių dienų. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras sako, kad taip nutinka ligoninėms laiku nepateikus duomenų. Skelbiami tie mirties atvejai, apie kuriuos tą parą pranešama iš gydymo įstaigų. Komentuoja Santaros klinikų direktorė valdymui Aušra Motiejūnienė-Bilotienė, Lietuvos statistikos departamento generalinė direktorė Jūratė Petrauskienė ir „Lietuvos ryto” apžvalginininkas Tadas Ignatavičius.

Premjerė Ingrida Šimonytė su nevyriausybinių organizacijų atstovais aptarė pagalbą COVID-19 paveiktiems asmenims. Įspūdžiais dalinasi Maltos ordino pagalbos tarnybos generalinė sekretorė Dalia Kedavičienė ir visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

Kokie buvo praėję Lietuvos demografiniai metai ir kas laukia šiemet? Svarsto VU Geomokslų instituto docentas dr. Rolandas Tučas.

Alytiškis Vaidas Buinauskas išgelbėjo du berniukus, įlūžusius į tvenkinį. Pokalbis su gelbėtoju.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistų duomenimis, šalyje kasmet auga nutukusių vaikų skaičius. Šeimos neranda laiko gaminti sveiko ir visaverčio maisto, o per pandemiją dažniausiai renkasi kenksmingą sveikatai mitybą. Editos Vitės pasakojimas.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.