Ryto garsai. Kaip nusibrėžti tikslus ir juos įgyvendinti?

Ryto garsai

2021.01.02 07:05

Ryto garsai. Kaip nusibrėžti tikslus ir juos įgyvendinti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prasideda nauji metai. Kaip ir kasmet tikimės pasikeitimų, lyg nuo šiol viskas apsivers aukštyn kojomis ir pabusime, gal turtingesni, gal sveikesni, gal mylimesni. Kodėl reikėtų kelti sau kuo aukštesnius tikslus?

Ekspertų teigimu, sveikatos priežiūros sistema pasiekė kritinę ribą – yra ligoninių, kur dalis personalo „perdegė“ nuo koronavirusinių ligonių gausos. O kaip tvarkysimės su nauja, daug piktesne viruso atmaina, jai pradėjus plisti Lietuvoje? Kaip vyks vakcinavimas ?

Ar gali kulinarija tapti geopolitinės kovos įrankiu? Ukrainiečių šefas Jevhenas Klopotenka užsimojo, kad barščiai būtų pripažinta Ukrainos kultūrinio paveldo dalimi ir įtraukta į UNESCO pasaulio nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

Kai kurie šeimininkai sako, kad jų šunys reaguoja tik į tam tikras dainas ir taip rodo savo džiugesį. O ką apie tai mano šunų elgsenos specialistai?

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistų duomenimis, šalyje kasmet auga nutukusių vaikų skaičius. Kodėl?

Ryto garsai. Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.