Garso ekspedicija. Apie 2020-ųjų šiuolaikinės muzikos iššūkius ir proveržius

Garso ekspedicija

2020.12.31 10:05

Garso ekspedicija. Apie 2020-ųjų šiuolaikinės muzikos iššūkius ir proveržius

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Paskutinė 2020-ųjų „Garso ekspedicija“ skirta aptarti tai, kas svarbiausio ir įdomiausio šiais metais įvyko Lietuvos šiuolaikinės muzikos scenoje, o, kartu – peržvelgti ir platesnės lauko perspektyvos dinamiką. Galų gale, pasidžiaugti sėkme, pripažinimu, didėjančia auditorija, ir, kad ir nedrąsiai, pasidalinti ateities planais.

Metus apžvelgėme su Lietuvos muzikos informacijos centro direktore Asta Pakarklyte, „Operomanijos“ prodiusere Ana Ablamonova ir Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ vadove, pianiste Marta Finkelštein. Laidoje skambėjo Juliaus Aglinsko kūrinio „Blue Dusk“ ir Žibuoklės Martinaitytės kompozicijos „Prarasto grožio beieškant...“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.