Ryto garsai. Savivaldybių merai apie pandemijos pakoreguotus planus

Ryto garsai

2020.12.31 06:30

Ryto garsai. Savivaldybių merai apie pandemijos pakoreguotus planus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujųjų metų išvakarėse didieji miestai riboja žmonių judėjimą centruose. Vilniuje Katedros ir Rotušės aikštėse esančios kalėdinės eglės atitveriamos nuo lankytojų ir išjungiamos. Gatvėse aplink Arkikatedrą ribojamas eismas, draudžiama statyti automobilius. Neleidžiama įvažiuoti ir į Kalnų parką. Kaune užtveriami patekimai į Rotušės aikštę, priemonių gali būti imtasi ir dėl kitų gausiai lankomų vietų. Klaipėdoje ribojamas patekimas į Teatro bei Atgimimo aikštes, ten esančios eglės bei dekoracijos - užgesinamos. Uždaromas įvažiavimas į stovėjimo aikštelę Melnragėje. Kaip pandemija koreguoja Naujųjų metų pasitikimą ir kaip pandemiją koregavo visus metus, kalbamės su trijų miestų merais.

Paskutinės Jungtinės Karalystės akimirkos Europos Sąjungoje. Po sunkiai rasto susitarimo šįvakar 23 valandą Britanijos laiku ir vidurnaktį – Briuselio, Britanija pasitrauks iš Europos Sąjungos bendrosios rinkos ir muitų sąjungos – tai bus galutinis pasitraukimo iš bendrijos žingsnis.

Ar mušant naujus užsikrėtimo koronavirusu rekordus, reikia dar labiau griežtinti karantiną, - pokalbis su prezidento patarėju Simonu Krėpšta.

Ved. Rūta Kupetytė

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.