Žinios. Nuo sausio 1 dienos įsigalioja pakeitimai gaunantiems išankstinę pensiją

Naujieji metai didžiuosiuose šalies miestuose bus pasitinkami su ribojimais, didžiausias dėmesys bus skiriamas miestų centrams. Vilniuje Katedros ir Rotušės aikštėse esančios kalėdinės eglės bus atitvertos, išjungtas jų apšvietimas.

Nuo sausio 1 dienos įsigalioja du pakeitimai jau gaunantiems ir ketinantiems gauti išankstinę pensiją. Turintiems bent 40 metų stažą, senatvės pensija išvis nustos mažėti, o turintiems mažesnį stažą pensijos mažėjimas bus, bet ne toks didelis kaip iki šiol.

Big Beno dūžiais vidurnaktį bus pažymėta akimirka, kai baigiasi pereinamasis laikotarpis, kai Jungtinė Karalystė dar gyveno pagal Europos Sąjungos taisykles. Tai – paskutinis taškas, kuris užbaigs beveik penkerius metus trukusį „Brexito“ procesą, nutraukusį pusę amžiaus trukusią Jungtinės Karalystės narystę ES.

Škotijos padangę nušvietė dronų spiečius, atokiame Hailando regione, taip pat šalia Edinburgo, formavęs įvairias figūras. Viena jų – per kalvas šuoliuojantis elnias. Taip pasitinkami tradiciniai škotų Naujieji metai – Hogmanėjaus šventė.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau