Homo cultus. Istoriko teritorija. Kaip išgyventi tamsiame visatos miške?

Homo cultus. Istoriko teritorija. Kaip išgyventi tamsiame visatos miške?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandien kalbėsime apie mokslinę fantastiką. Kodėl XXI amžiaus žmonės skaito tokio pobūdžio knygas? Kuo kinų rašytojo Liu Cixin trilogija „Žemės praeities prisiminimui“ išsiskiria iš science fiction tekstų jūros?

Kokią svarbiausią idėją kinų rašytojas nori mums išsakyti pasakodamas apie žmonijos žutbūtinę kovą su Trisoliario civilizacija? Kodėl Liu Cixin knygos mums gali praversti ne tik mąstant apie galimą homo sapiens susidūrimą su nežemiškomis gyvybės formomis, bet ir interpretuojant civilizacijų istoriją?

Pokalbis su leidyklos „Kitos knygos“ leidybos projektų koordinatore Aira Niauronyte, politologu Dovydu Skarolskiu ir istoriku Vladu Liepuoniumi.

Ved. Aurimas Švedas

logo

“Istoriko teritorijoje” galima susitikti su išskirtinėmis asmenybėmis, kurios rašo, piešia, groja, filmuoja, kuruoja parodas ir tuo pačiu metu įdomiai mąsto apie XXI amžiaus žmogaus santykį su praeitimi, istorija ir atmintimi. Taigi, “Istoriko teritorija” bus erdve, kurioje kalbėsis ne vien tik mokslininkai, bet patys įvairiausi žmonės, kuriems rūpi esminiai klausimai. Laida transliuojama trečiadieniais 15:05

Homo cultus. Istoriko teritorija

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.