10–12. Kaip per karantiną atsispirti šaldytuvui?

10–12

2020.12.29 10:05

10–12. Kaip per karantiną atsispirti šaldytuvui?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po švenčių dalis žmonių pasižada susitvarkyti mitybą ir griebiasi radikalių dietų. Kodėl mėnesių mėnesiais maitintis vien grikiais, gerti tik sultis ar išvis atsisakyti maisto – nėra geras pasirinkimas? Kaip sveikai maitintis per karantiną, kai daug laiko praleidžiame namuose, o šaldytuvas – prie pat? Pokalbis su gydytoja dietologe Kristina Jasmontiene.

Santaros klinikų gydytojas Darius Rauba – vienas pirmųjų Lietuvoje COVID-19 užsikrėtusių žmonių. Kaip ši patirtis atrodo iš dabartinės perspektyvos, kai situacija šalyje kur kas rimtesnė nei pavasarį?

Šiais metais pradėta dar labiau kalbėti apie didžiųjų technologijų kompanijų žalą rinkai ir jų monopolį. Kiek „Google“ ir „Facebook“ žino apie mus ir kam šiuos duomenis naudoja? Apie tai - Vilniaus universiteto dėstytojas Ignas Zimaitis.

Ved. Mindaugas Laukagalis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.