Lietuvos diena. Avarija Būtingės terminale

Lietuvos diena

2020.12.28 13:05

Lietuvos diena. Avarija Būtingės terminale

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Būtingės naftos terminale nutrūkus žarnai, į jūrą išsiliejo naftos produktai. Preliminariais duomenimis nafta padengė maždaug kvadratinį kilometrą jūros paviršiaus, nustatyti tikslią žalą apsunkina prastos oro sąlygos.

Per ilgąjį šventinį savaitgalį patikros postuose apgręžta per 16 tūkst.automobilių.

Pradėjus skiepyti medikus vakcina nuo COVID 19, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas aiškinosi, kaip pasiekti kolektyvinį imunitetą.

Kokią įtaką judėjimo ribojimai daro susirgimų skaičiams?

Nuo naujų metų keičiasi dalies komercinių bankų paslaugų įkainiai. Kai kurie jų kels debeto kortelių naudojimo ar operacijų grynaisiais mokesčius, kiti įveda naują administravimo mokestį.

Kaip tarpukaryje gyvenę žmonės tvarkė asmeninius finansus? Kur laikydavo santaupas ir ar investuodavo į nekilnojamąjį turtą, kaip tą daro dabar?

LRT užsakymu Vilmourus atliktos apklausos duomenimis, daugiau nei 8-i iš 10-ies lietuvių tiki klimato kaita, kas dešimtas šia tema nuomonės neturi. Daugiausia klimato kaita tiki aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės. Tarp skeptikų - daugiausia bedarbių ir mokslų nebaigusių žmonių.

Paskelbtas didžiausių šių metų stichinių nelaimių sąrašas.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.