Undinės ir drakonai. Genovaitė Petronienė: apie vidinių vaikų ir kritikų karalystę

Undinės ir drakonai

2020.12.24 14:30

Undinės ir drakonai. Genovaitė Petronienė: apie vidinių vaikų ir kritikų karalystę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ virtualiu būdu svečiuojasi psichoterapeutė, rašytoja ir radijo laidų vedėja Genovaitė Petronienė, todėl šį kartą kalbamės apie vidinius kritikus ir vidinius vaikus, kurie daro didelę įtaką ne tik mūsų kasdienei laimei, savivertei, bet ir kūrybai.

Juk kad kurtume ir apskritai jaustume gyvenimo džiaugsmą, neprarastume smalsumo ir žaismingumo, mums svarbu susidraugauti su savo vidiniais vaikais. O ką daryti, jeigu jie tupi kažkur pasislėpę voratinkliais įrėmintame kamputyje? Anot Genovaitės, reiktų juos prikalbinti pasirodyti dienos šviesoje ir nuo šiol sąžiningai bei geraširdiškai puoselėti.

Dažnu atveju šio vaiko skriaudėjas būna mūsų pačių užsiaugintas ir iš vaikystės atsivestas vidinis kritikas, kasdien mums prikaišiojantis dėl įvairiausių smulkmenų. Kaip išmokti šį užsislaptinusį kritiką atpažinti ir kodėl jis gali įgauti piktos tetos ar sovietinio dėdės pavidalus, sužinosite išklausę laidą iki pabaigos.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė, prodiuseris – Jonas Dovydėnas.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.