Ryto allegro. Kalėdinė viktorina

Ryto allegro

2020.12.23 07:05

Ryto allegro. Kalėdinė viktorina

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros puslapių dienos spaudoje apžvalga.

Menininkai netradicinėje Klaipėdos meno erdvėje sukūrė „Tinklą“, kuriame – Rodiono Petrovo erdviniai monochrominiai paveikslai ir Rimo Sakalausko vaizdo projekcijos. Projektu kūrėjai, reaguodami į nūdienos įvykius, kvestionuoja situaciją, kurioje mes visi atsidūrėme. Domisi Česlovas Burba.

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės literatų įamžinimas – ar pakanka jų vardais pavadinti gatves, kiemelius, skverus? Pokalbis su Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Senosios literatūros skyriaus mokslo darbuotoja dr. Živile Nedzinskaite.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Kalėdinė „Ryto allegro“ viktorina.

Pasakojimų ciklas apie Lietuvos žydus „Atminties akmenys“: dainininkė Nechama Lifšicaitė.

Laidos „Įgarsintas vaizdas“ autorė Ieva Buinevičiūtė pasakoja apie režisieriaus Romano Polanskio ir kompozitoriaus Alexanderio Desplat bendradarbiavimą.

„Scenos menas gali sąveikauti su kino medija, tereikia atrasti prizmę, per kurią abu elementai, nebandydami paneigti vienas kito, sukurtų bendrą produktą,“ – teatro ir kino kritikė Laura Šimkutė apžvelgia festivalio „Naujasis Batijos šokis‘20“ šokio filmų programą.

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.