60 minučių. Pradinukai kitų metų pradžioje kurį laiką mokysis nuotoliniu būdu. Kokie iššūkiai laukia tėvų?

60 minučių

2020.12.22 17:05

60 minučių. Pradinukai kitų metų pradžioje kurį laiką mokysis nuotoliniu būdu. Kokie iššūkiai laukia tėvų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad Jungtinėje Karalystėje aptikta nauja koronaviruso atmaina nėra nekontroliuojama ir gali būti suvaldyta naudojant jau esamas priemones. Dėl naujojo viruso keliasdešimt šalių uždarė savo sienas žmonėms, keliaujantiems iš Jungtinės Karalystės.

Sukčiai platina žinutes Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vardu ir prašo asmens duomenų.

Kitų metų biudžete prioritetas pandemijos valdymo priemonėms.

Naujausia gyventojų apklausa rodo, kad 2/3 gyventojai žada skiepytis nuo koronaviruso.

Šiuo metu atostogaujantys pradinių klasių moksleiviai kitų metų pradžioje kurį laiką mokysis nuotoliniu būdu – taip, kaip ir vyresnių klasių mokiniai. Ministrė Jurgita Šiugždinienė primena, kad negalintys suderinti darbo ir vaikų priežiūros tėvai dėl tokios situacijos galės gauti nedarbingumo išmoką, tikimasi, kad bus sutarta ir dėl to, jog išmoką gautu abu tėvai, jeigu vaikų šeimoje yra keli.

Visuomenė dar nežino, kaip vertinti naująją Vyriausybę: trečdalis gyventojų palankiai vertina naująjį Ingridos Šimonytės kabintą, beveik ketvirtadalis – nepalankiai, per 40 proc. neturi nuomonės, rodo LRT užsakymu „Vilmorus“ atlikta apklausa.

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas teigia, kad tiek ministerija, tiek savivaldybės teiks paramą gyventojams, norintiems prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų. Taip pat, pasak ministro, ketinama sugriežtinti nuotekų tvarkymo kontrolę.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.