10-12. Antimikrobinėmis vadinamos veido kaukės: ko galime iš jų tikėtis

10–12

2020.12.22 10:05

10-12. Antimikrobinėmis vadinamos veido kaukės: ko galime iš jų tikėtis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Komentarai po nuotolinio Sveikatos ekspertų tarybos susitikimo prezidentūroje.

Gamintojai siūlo pirkti antimikrobines apsaugines veido kaukes. Ko iš tiesų galime tikėtis iš naujoviškų gaminių, ar pavyko Lietuvos mokslininkams sukurti bakterijas ir virusus naikinantį audinį su vario dalelėmis? Bendrovės „Utenos trikotažas“ komercijos direktorius Marijus Kriščiūnas, KTU docentas Remigijus Ivanauskas,„LRT Faktai“ žurnalistė Jurga Bakaitė.

Kada pandemijos metu organizacijoms gali padėti savanoriai, o kada būtini papildomi darbuotojai? Kodėl savanorystė rekomenduojama kaip vieną iš sveikos gyvensenos elementų, šalia sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo? Nevyriausybininkė, projektų “Raudonos nosys”, „Niekieno vaikai“ viena iš iniciatorių Indrė Vileitė, Tarptautinės humanitarinės klubinės organizacijos LIONS gubernatorė Lietuvoje Daiva Grikšienė.

Interviu su žurnaliste Virginija Rimkuviene, parašiusia knygą apie moters brandą „Man 50. Ir aš dar gyva“ .

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.