Gimtoji žemė. Pieno ūkį išlaikyti pavyksta sutelkus šeimos jėgas

Gimtoji žemė

2020.12.22 06:07

Gimtoji žemė. Pieno ūkį išlaikyti pavyksta sutelkus šeimos jėgas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Gimtoji žemė“: pieno ūkį išlaikyti pavyksta sutelkus šeimos jėgas

Suvienijus šeimos jėgas iššūkius įveikti yra lengviau. Biržų rajono ekologinio pieno ūkio šeimininkė Rita Bieliakienė tikina, kad, jeigu ne šeimos vienybė, pieno ūkio lauktų skaudi realybė, kaip ir daugelio kitų rajono pieno ūkių, kurie dėl žemų pieno supirkimo kainų perėjo prie augalininkystės.

Anykščių rajone ekologišką gyvulininkystės ūkį su šeima puoselėja Nerija Kairienė, laikanti limuzinų veislės galvijus. Šiais metais įsisavinus paramą pavyko papildyti gyvulių gretas.

Įdomu žinoti. Esame pratę prieš šventes puošti eglutes, tačiau Anykščių rajono ūkininkas Donatas Biliūnas nustebino visus savo išradingu sprendimu. Vyras šventiškai papuošė veikiantį traktorių.

Ved. Rūta Katkevičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.