Pakeliui su klasika. Gediminas Degėsys: kalbų galime išmokti tiek, kiek norime

Pakeliui su klasika

2020.12.18 16:05

Pakeliui su klasika. Gediminas Degėsys: kalbų galime išmokti tiek, kiek norime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia prisijungti prie akcijos „Tėčiai skaito vaikams“. Šį vakarą nuotoliniu būdu savo knygos istorijas skaitys ir iliustratorius, rašytojas Kęstutis Kasparavičius.

„GoGo Penguin“ trio garsinis braižas gali priminti Philipo Glasso minimalizmą arba Claudeo Debussy romantiką. O kartais skamba kaip džiazas. Kokia tai muzika, kuo ji ypatinga? Igno Gudeliavičiaus pasakojimas

Minint Lietuvos profesionalaus teatro šimtmetį – apie besikeičiantį teatrą aktorė Eglė Gabrėnaitė. Su visą gyvenimą teatre praleidžiančia aktore užsukome pasikalbėti į Vilniaus mažąjį teatrą, kur kūrybos procesas, nepaisant visko – tikrai nesustojęs.

Rubrikoje „Be kaukių“ – poliglotas, filosofijos mokslų daktaras Gediminas Degėsys. Jis teigia, kad kalbų galime išmokti tiek, kiek norime. Kalbamės apie esperanto kalbą, ekspediciją po Afriką ir laimės atradimą savyje.

Ved. Giedrė Trapikaitė ir Gabija Narušytė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.