LRT Aktualijų studija. Kaip ištverti vienišas Kalėdas?

LRT aktualijų studija

2020.12.18 09:05

LRT Aktualijų studija. Kaip ištverti vienišas Kalėdas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savo gniaužtuose Lietuvą sukaustęs koronavirusas pakeitė visus šventinius planus – Kalėdas šiemet sutiksime kitaip. Žmonės raginami likti namie, nevažiuoti aplankyti giminių, vengti kontaktų. Šiemet bus daugiau ir tų, kurie Kūčių vakarą liks vieni. Kaip išgyventi vienišas Kalėdas? Kur galima kreiptis emocinio palaikymo ir pagalbos? Kaip nesusipriešinti tiek su kitais visuomenės nariais, tiek su savo šeima?

Laidoje dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Violeta Toleikienė, Psichologijos instituto Suicidologijos tyrimų centro vadovas dr. Paulius Skruibis, „Jaunimo linijos“ atstovė Rita Stanelytė, Sidabrinės linijos bendraįkūrėja ir skambučių centro vadovė Kristina Čiuželienė, Lietuvos medicinos studentų asociacijos viceprezidentė Rugilė Martinaitytė.

Ved. Aleksandra Ketlerienė

logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.