Undinės ir drakonai. Laura Montvilaitė: apie leidimą sau būti visokiais

Undinės ir drakonai

2020.12.17 12:00

Undinės ir drakonai. Laura Montvilaitė: apie leidimą sau būti visokiais

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vieną kartą gyveno tokia mergaitė

Ji buvo tikra Laura Montvilaitė,

Kitaip tariant – viena Laura rytais,

O visai kita Laura tamsiais vakarais.

Štai taip – eilėraščiu pristatome saviugdos konsultantę Laurą Montvilaitę. Todėl ši „Undinių ir drakonų“ tinklalaidė skirta pokalbiui apie tai, kaip susikurti savo gyvenimą ir suprasti ko kiekvienam iš mūsų iš tikrųjų reikia. Juk už žodžio „saviugda“ slepiasi tam tikra praktika, kai bandome ir eksperimentuojame su savimi įvairius dalykus ir nebandome savęs įsprausti į kasdien tuos pačius rėmus. Taip pat šiai praktikai svarbus sąmoningumas – bandymas suvokti, kas su mumis vyksta ir ko mums iš tikrųjų reikia.

Kūrybingam būviui svarbus poilsio ir darbo balansas bei atviros durys atsitiktinumams, kai leidžiame save vesti likimui. Tada ir įvyksta transformacija – kai iš darbo visagalystės pereiname į šios akimirkos visagalystę, sulėtiname tempą ir atrandame iš naujo patys save.

Todėl linkime kokybiško laiko perklausant laidos įrašą ir išgirstant jos pabaigoje dar daugiau kūrybą įgalinančių patarimų.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė, prodiuseris – Jonas Dovydėnas.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.