60 minučių. Koks numatytas finansinis pagalbos planas sugriežtinus karantiną?

60 minučių

2020.12.16 17:05

60 minučių. Koks numatytas finansinis pagalbos planas sugriežtinus karantiną?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad prastovos metu darbo vietas išlaikantiems darbdaviams nuo kitų metų būtų kompensuojamas visas (100 proc.) darbuotojo darbo užmokestis, o maksimali subsidija siektų du minimalios mėnesio algos (MMA) dydžius. Pasak socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės, tai bus didesnė pagalba ir verslui, ir darbuotojams, kurie neiškris iš darbo rinkos. Be to, sumažėtų paskatos gauti ligos išmokas.

Per praėjusią parą patvirtinta 3418 nauji koronaviruso atvejų, nuo COVID-19 mirė 44 žmonės. Tai didžiausias per parą užfiksuotų naujų atvejų ir mirčių skaičius nuo pandemijos pradžios.

Palanga apribojo įvažiavimą į kurortą, gyventojai įspėjami įrodyti atvykimo būtinybę. Kiek gyventojai laikosi karantino?

Apgyvendinimo paslaugų teikėjai bei poilsiautojai, rezervavę kambarius viešbučiuose ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje, raginami rezervacijas atšaukti, kadangi vykimas į kurortą poilsio ir pramogų tikslais, viešbučio rezervaciją patvirtinantis dokumentas nelaikomas pagrindu leisti įvažiuoti į Palangos kurortą.

Seimo opozicija siūlo atsisakyti „valstiečių“ įvesto reikalavimo sekmadieniais alkoholiu nebeprekiauti nuo 15 valandos. Liberalizuoti prekybą alkoholiu sekmadieniais siūloma nuo 2021-ųjų gegužės.

Ved. Deividas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.