10–12. Kaip per karantinines šventes dovanoti nematerialių dovanų?

10–12

2020.12.15 10:05

10–12. Kaip per karantinines šventes dovanoti nematerialių dovanų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Per Kalėdas tapo įprasta dovanoti ne tik daiktus, bet ir įspūdžius. Tačiau kaip ir kokias nematerialias dovanas galima padovanoti per karantiną? Bei ką daryti su įvairių veiklų kuponais, kurių šiemet nespėjote panaudoti? „Jaunimo linijos“ atstovė Rita Stanelytė, kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė, įspūdžio dovanų platinimo įmonės „Gera dovana“ generalinis vadovas Ernestas Vasiliauskas.

Nepaisant karantino, Lietuvos miestai ir miesteliai pasipuošė šventėms. Kaip tai padarė Merkinė, kur spindi ne tik miestelio centras? Apie žibantį Merkinės piliakalnį ir kodėl miestelyje per pandemiją apšviestas vieno šventojo paveikslas – pokalbis su muziejininku Žygimantu Buržinsku.

Lietuvoje nebeužtenka kovoti dėl gamtos, svarbu rodyti gerus pavyzdžius, sako viena iš „Gyvo miško“ įkūrėjų Monika Peldavičiūtė. Dabar aplinkosaugininkė kuria naują asociaciją – „Gyvo žalio“. Laidoje ji papasakos daugiau apie savo veiklą ir ką galima padaryti, kad Lietuvoje būtų kertama mažiau miškų.

Ved. Karolina Panto

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.