Lietuvos diena. Kaip bus įgyvendinami judėjimo tarp savivaldybių ribojimai?

Lietuvos diena

2020.12.15 13:05

Lietuvos diena. Kaip bus įgyvendinami judėjimo tarp savivaldybių ribojimai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Švenčių metu ir savaitgaliais Lietuvoje veiks 250 judėjimo kontrolės postų. Jie bus įrengti tik prie įvažiavimų į savivaldybių centrus, tačiau sustiprinta kontrolė gali būti vykdoma ir prie oro bei jūros uostų.

Kaip ribojimams rengiasi keleivių vežėjai?

Didžiausias iššūkis, anot ekspertų, gavus pirmąsias vakcinos nuo COVID-19 siuntas bus ne mažas jų kiekis, bet sklandus vakcinavimo proceso užtikrinimas.

Lietuvos bendrasis vidaus produktas šiemet turėtų sumažėti 2 proc., tačiau kitąmet šalies ekonomika grįš į augimo kelią, nors dėl antrosios koronaviruso bangos jis bus lėtesnis nei prognozuota anksčiau, teigia Lietuvos banko valdybos pirmininkas.

Valstybės kontrolė pirmą kartą atliko notarų ir antstolių veikos auditą.

VU mokslininkai nustatė, kaip ateinančius metus žmonės keis vartojimo įpročius.

JAV Rinkikų kolegija patvirtino J. Bideno pergalę.

Ved. Darius Matas

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.