Nenušaunami siužetai. Apie oro uostų detektyvus

Nenušaunami siužetai

2020.12.14 18:12

Nenušaunami siužetai. Apie oro uostų detektyvus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Laidoje kalbama ne apie nusikaltimus įvykusius oro uostuose, o apie detektyvinius romanus, kurie nusiperkami oro uostuose ir be gailesčio paliekami atvykus į tikslą. Bekalbant paaiškėjo, kad oro uostų detektyvai turi vieną bendrą bruožą – juose dažniausiai pasakojamos keršto istorijos. Ir šio žanro virtuozai siužetą susuka taip, kad kartą Rasa Drazdauskienė nelipo iš jau nusileidusio lėktuvo, kol neužvertė paskutinio knygos puslapio.

Šį kartą laidoje gana daug kalbama apie knygas, kurias vedėjai siūlo neskaityti, bet susidarė ir šioks toks sąrašas rekomenduotinų romanų: Harlano Cobeno „Šešeri metai“; visi Dicko Francis‘o (o dabar jau jo sūnaus Felix Francis‘o) romanai apie raitelius, žirgus ir lenktynes; Catrionos McPherson detektyvų seriją, kurių herojė, vidutinio amžiaus ištekėjusi ponia Dandy Gilver tiria nusikaltimus apie XX a. 3-4 dešimtmečių Škotijoje.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.