60 minučių. Ignalinos ligoninei reikalinga skubi pagalba

60 minučių

2020.12.14 17:05

60 minučių. Ignalinos ligoninei reikalinga skubi pagalba

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ignalinos rajono ligoninė tapo COVID-19 protrūkio vieta, serga 17 darbuotojų ir didesnė dalis pacientų, dalis medicinos personalo yra saviizoliacijoje, kai kurie patys traukiasi iš darbo.

Griežtės karantinas, premjerė prašo nelaukti trečiadienio ir jau dabar nevykti į masinio susibūrimo vietas, prekybos centrus.

Premjerė su finansų ministre Gintare Skaiste tikslina valstybės biudžetą.

Kaip savivaldybės ieško sprendimų, efektyviai užtikrinti nuo trečiadienio įsigaliosiančius judėjimo ribojimus, siekiant pernelyg neapkrauti policijos pareigūnų.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigos lieka dirbti, bet tėvams rekomenduojama palikti vaikus namie, jei yra galimybė juos prižiūrėti.

Prezidentas Gitanas Nausėda į generalinio prokuroro pareigas siūlo Panevėžio apygardos prokuratūros vadovę Nidą Grunskienę. Kaip balsavimui dėl kandidatūros rengiasi Seimas?

Jungtinėse Valstijose iš „Pfizer“ gamyklos į platinimo centrus visoje šalyje pajudėjo pirmieji sunkvežimiai su vakcinos nuo COVID-19 siuntomis.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.