Ryto garsai. Papuošti savo namus ir jų aplinką prieš šventes galime ne tik pirktinėmis dekoracijomis

Ryto garsai

2020.12.13 07:05

Ryto garsai. Papuošti savo namus ir jų aplinką prieš šventes galime ne tik pirktinėmis dekoracijomis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors Lietuvos gyventojai šiuo metu mažiau išleidžia kasdieniams malonumams, bet aukoja daugiau - lapkričio ir gruodžio mėnesiais lietuviai paramos organizacijoms suaukoja beveik pusę tiek, kiek per likusius metų mėnesius.

Lietuvos aklųjų biblioteka išleido smagiai iliustruotą skaitmeninę knygą „Apie disleksiją paprastai“. Disleksija – specifinis „skaitymo“ sutrikimas, kurį Lietuvoje, skaičiuojama, turi apie 5 tūkstančių moksleivių, nors visuomeninės organizacijos sako, kad tokių vaikų yra dešimteriopai daugiau.

Medikams teigiant, kad gripo nuo COVID-19 pagal simptomus jie atskirti negali, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras sako, jog visų atvejų laboratoriškai patikrinti neįmanoma.

Papuošti savo namus ir jų aplinką prieš šventes galime ne tik pirktinėmis dekoracijomis, tereikia pasitelkti fantaziją, o įdomių, ir puošnių detalių galime rasti ir gamtoje.

Ryto garsai. Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.