Ryto garsai. Kokius vaistus, arbatas ar preparatus reikėtų turėti namų vaistinėlėje?

Ryto garsai

2020.12.12 07:05

Ryto garsai. Kokius vaistus, arbatas ar preparatus reikėtų turėti namų vaistinėlėje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokius vaistus, arbatas ar preparatus reikėtų turėti namų vaistinėlėje?

Šiuo metu į vaistinę užsukame dažniau, tai sloga, tai kosulys, tai alergija užpuolė, o gal, paprasčiausios žolelių arbatos norisi. Specialistai sako, kad ligą padės įveikti ne vaistų kiekis, o tinkamiausių priemonių pasirinkimas.

Nuo smurto nukentėję asmenys nuo šiol galės gauti konsultacijas, psichologinę, teisinę pagalbą skambindami 8 700 55516 numeriu.

Maisto bankai didmiesčiuose pristigo savanorių, kurie gali išnešioti nemokamą maistą sunkiau gyvenantiems ir vienišiems senoliams.

Kaimo turizmo sodybos išgyvena ne geriausius laikus - paskelbus antrąjį karantiną, didžiosios sodybos liko be užsakymų ne tik savaitgaliams, bet didžiosioms metų šventėms

Ryto garsai. Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.