Kosmoso departamentas. Pokyčiai maisto pramonėje ir vandenyse

Kosmoso departamentas

2020.12.11 11:05

Kosmoso departamentas. Pokyčiai maisto pramonėje ir vandenyse

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pastaraisiais metais vykusius pokyčius maisto pramonėje dar labiau paspartino koronaviruso pandemija. Nuo naujų technologijų iki alternatyvių produktų gamybos - kaip šiandienos naujovės nulems tai, ką valgysime po keliasdešimties metų? Pokalbis su agro-maisto sektoriaus inovacijų įmonių vadovu Augustu Alešiūnu.

Neseniai Kuršių mariose pastebėta ramada - anksčiau Lietuvoje oficialiai neregistruota žuvis. Šią viešnią atsitiktinai aptiko Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimo centro mokslo darbuotojas Julius Morkūnas. Be kita ko, pašnekovas – ir ornitologas, pernai Kolguevo saloje tyręs ledines antis. Antroje laidos dalyje jis papasakos apie šiuos atradimus, tyrimus ir pastebėjimus.

Ved. Karolina Panto

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Lietuviai ne tik žaidžia krepšinį, bet ir… jį tyrinėja. Mokslas – sritis, kurioje pas mus vyksta daug įdomių ir svarbių dalykų. Tik ne visada apie juos žinome! Mūsų misija – kad tai pasiektų jūsų ausis. Kosmosas, fizika, gamta, medicina, istorija, menas, psichologija ir visa kita, ką tyrinėja mūsų mokslininkai. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kosmoso departamentas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.