Ryto garsai. Ar reikia Lietuvoje įvesti nepaprastąją padėtį?

Ryto garsai

2020.12.11 06:30

Ryto garsai. Ar reikia Lietuvoje įvesti nepaprastąją padėtį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jei Vyriausybės programai šiandien bus pritarta ir ministrų kabinetas gaus įgaliojimus, vienas pirmųjų darbų – koronaviruso situacijos suvaldymas. Ingrida Šimonytė Vyriausybės programą Seimui pristatė antradienį. Saulius Skvernelis išsakė kritikos, kad ši programa paremta jo vyriausybės darbais, taip pat pasigedo naujos strategijos. Šiuos ir kitus svarbiausius savaitės politinius įvykius aptariame su Verslo žinių vyriausiuoju redaktoriumi Rolandu Barysu ir Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesore, politologe Jūrate Novagrodskiene.

Seimas nenumatytame posėdyje apsispręs dėl Ingridos Šimonytės pateiktos vyriausybės programos. Paskirtoji premjerė pabrėžia, kad gavusi įgaliojimus, iš karto imtųsi koronaviruso situacijos suvaldymo. Prezidentas Gitanas Nausėda prieš kelias dienas kalbėjo apie nepaprastąją padėtį ir komendato valandos įvedimą, o vakar teigė, kad jei pasiektume persilaužimą per artimiausias savaites, Kalėdas, jo teigimu, sutiktume bent kiek ramesni. Mūsų eteryje - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Mindaugas Stankūnas ir matematikas, duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys – Balevičius.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.