Undinės ir drakonai. Tinklalaidėje virtualiu būdu svečiuojasi kino ir teatro aktorius Valentinas Novopolskis

Undinės ir drakonai

2020.12.10 14:00

Undinės ir drakonai. Tinklalaidėje virtualiu būdu svečiuojasi kino ir teatro aktorius Valentinas Novopolskis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Tinklalaidėje virtualiu būdu svečiuojasi kino ir teatro aktorius Valentinas Novopolskis. Įvertintas abiejose meno srityse (paskutinis apdovanojimas – Sidabrinė gervė už pagrindinį vaidmenį latvių režisieriaus Jurio Kursiečio filme „Olegas“), Valentinas paatvirauja, kad repeticijų procesas dažniausiai jį labiau džiugina už rezultato rodymą viešai.

Taigi, šį kartą kalbame apie vaidybos procesus – kaip tampama aktoriumi ir kokie naudingi kūrybos įrankiai padeda pasiruošti vaidmeniui. Taip pat – kaip rasti motyvacijos veikti ir kurti, net kai jos visiškai nėra?

Kaip iš čekų kalbos studijų Valentinas atsidūrė „Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“, režisierės Dalios Tamulevičiūtės vadovaujamame kurse ir kokiais kūrybai svarbiais patarimais jis pasidalins, išgirsite išklausę visą laidą iki pabaigos.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė, prodiuseris – Jonas Dovydėnas.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.