Garso ekspedicija. Miesto ir jūros susitikimas Loretos Narvilaitės kūryboje

Garso ekspedicija

2020.12.10 10:05

Garso ekspedicija. Miesto ir jūros susitikimas Loretos Narvilaitės kūryboje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Aštuntojoje „Garso ekspedicijoje“ – pasakojimas apie Loretos Narvilaitės muziką. Klaipėdoje gyvenanti kompozitorė ne kartą yra minėjusi, kad Klaipėdoje kartais jaučiasi tarsi pasaulio krašte, tačiau miestas ir jūra vis vien yra vieni svarbiausių jos įkvėpimo šaltinių.

Pokalbis apie kismą, apie literatūrą, miesto ir jūros susitikimą Klaipėdoje, o taip pat – kvietimą klausytis muzikos atvira širdimi.

Laidoje skamba Loretos Narvilaitės kūrinių „Šauksmas-Šviesa“, „Miesto labirintas“, „Skambesys bangų sutampa su dangum“ ir „Mano erdvės aplenkia industrinio liūdesio miestus“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.