Pakeliui su klasika. Monikos Liu savitumo paieškos

Pakeliui su klasika

2020.12.09 16:05

Pakeliui su klasika. Monikos Liu savitumo paieškos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

In memoriam: kompozitorė, pedagogė Genovaitė Vanagaitė.

Rytoj, Tarptautinę žmogaus teisių dieną, vyks Nacionalinis žmogaus teisių forumas. Vienas iš jo renginių – režisieriaus Davido France filmo „Sveiki atvykę į Čečėniją“ peržiūra bei diskusija „Žodžio laisvė ir neapykantos ribojimas – mirtini priešai?“ Dokumentinio filmo apie grupę aktyvistų, kurie, rizikuodami savo gyvybėmis, padeda iš Čečėnijos pabėgti čia persekiojamiems ir žudomiems LGBTQ+ bendruomenės nariams, režisierių kalbina Ieva Balsiūnaitė.

Iki šiol B&B pavadinimu žinomas šokėjų ir choreografių Agnietės Lisičkinaitės ir Gretos Grinevičiūtės duetas nuo šiol vadinsis kitaip – „Be kompanijos“ (ang. „Be Company“). Ar sukurta nepriklausoma šiuolaikinio šokio meno organizacija nurodo naują kūrybinį etapą?

Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su dainininke Monika Liu. Viena iš labiausiai „Google“ platformoje 2020-aisiais internautus dominusių Lietuvos muzikos atlikėjų – apie ilgas savitumo paieškas, „išsigryninimo“ kelionę ir muzikos kultūrą Bostone, Londone bei Vilniuje, į kurį galiausiai sugrįžo.

Ved. Marius Eidukonis ir Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.