LRT Aktualijų studija. Kaip naujoji Vyriausybė keis švietimo sistemą?

LRT aktualijų studija

2020.12.09 09:05

LRT Aktualijų studija. Kaip naujoji Vyriausybė keis švietimo sistemą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Mažiau mokinių klasėse, ankstyvesnis ugdymas, steigiamos Tūkstantmečio gimnazijos, stabiliai augantys mokytojų ir dėstytojų atlyginimai. Tą mums švietimo srityje žada naujoji valdžia.

Taip pat Vyriausybės programoje kalbama apie pasaulinio lygmens mokslą ir studijas, bent vieno universiteto šuolį tarptautiniuose reitinguose, daugiau moksleivių profesinėse mokyklose.

Kiek realūs šie pažadai ir kaip palies kiekvieną iš mūsų, „LRT aktualijų studijoje“ diskutuos paskirtoji švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentė Nerija Putinaitė, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius.

Ved. Mindaugas Jackevičius

logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.