Radijo byla. Ar skolininkai nebando išsisukinėti, prisidengdami karantinu?

Radijo byla

2020.12.08 14:05

Radijo byla. Ar skolininkai nebando išsisukinėti, prisidengdami karantinu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kai su antstoliais tenka bendrauti nuotoliniu būdu , kokios galimybės susigrąžinti skolą? Ar skolininkai bando išsisukinėti, prisidengdami karantinu?

COVID pandemijai sujaukus įprastą įmonių darbo ritmą, keitėsi ir daugelio darbuotojų atostogų planai. Teisininkai perspėja , kad artėjant metų sandūrai, derėtų nepamiršti , jog nepanaudotos atostogos „sudega“ suėjus tam tikram įstatymais nustatytam terminui.

Iki gruodžio 15 dienos, kai gyventojai Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) turi pateikti nekilnojamojo turto (NT), viršijančio 150 tūkst. eurų, mokesčio deklaracijas ir sumokėti mokestį už 2020 metus, likus savaitei , Registrų centro specialistas patars kaip greitai ir nesunkiai sužinoti savo valdomo NT mokestinę vertę.

Laidoje dalyvauja: Lietuvos antstolių rūmų valdytoja Dovilė Satkauskienė, Personalo valdymo profesionalų asociacijos valdybos pirmininkas, darbo teisės advokatas Rimantas Stanevičius, Registrų centro astovas Mindaugas Samkus

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.