Lietuvos diena. Ko naujoji Vyriausybė sieks sveikatos sistemoje?

Lietuvos diena

2020.12.08 13:05

Lietuvos diena. Ko naujoji Vyriausybė sieks sveikatos sistemoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Koronavirusas ligoninėse, kai kuriose ligoninėse trūksta personalo. Kauno regione: kai kur COVID-19 pacientų daugiau nei lovų – laikina ligoninė neišgelbėtų, nes stinga medikų

Alytaus miesto gyventojai nemokamai profilaktiškai tikrinami ar nėra užsikrėtę koronavirusu. Tereikia žinoti keturių žodžių kodą- ALYTAUS MIESTO GYVENTOJAS PROFILAKTIŠKAI , užsiregistruoti ir nurodytu laiku atvykti į mobilų patikros punktą.

Paskirtasis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad koronaviruso situacija šalyje yra nevaldoma, dėl to darbą pradėjus naujai Vyriausybei karantino priemonės gali būti griežtinamos.

Jungtinėje Karalystėje - pradėdama didžiausią šalies istorijoje vakcinavimo programa. Pirmieji pradedami skiepyti pacientai – vyresni nei 80 metų asmenys, slaugos namų darbuotojai ir sveikatos priežiūros bei socialinės globos darbuotojai, kuriems gresia didžiausia rizika užsikrėsti koronavirusu.

Paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad detalios kovos su koronaviruso pandemijos priemonės neįtrauktos į Vyriausybės programą, nes tam rengiamas atskiras dokumentas. Kokie naujos Vyriausybės prioritetai medicinos sistemoje?

Seimas balsavimas dėl pensijų - ar kiek pakeisti anksčiau numatytą pensijų indeksavimą – to nepadarius 2021 metais pensijos nedidėtų.

Vadovybės apsaugos tarnyba nuolatos saugo prezidentą, premjerą ir Seimo pirmininką. Pareigas pradėjus eiti Ingridai Šimonytei bei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, nuo šiol jos visą savo kadenciją taip pat bus saugomos pareigūnų. Kaip keičiasi gyvenimas visą laiką šalia esant apsaugai ir kokios patirtys anksčiau šias pareigas ėjusių politikų.

Neringos policijos pareigūnai vairuotojams dalino prie automobilių tvirtinamus švilpukus, kurie važiuojant skleidžią garsą, atbaidantį gyvūnus ir apsaugo eismo dalyvius nuo jų išbėgimo į kelią.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.