10–12. Ar užsienyje gyvenantys lietuviai sugrįš šventėms?

10–12

2020.12.08 10:05

10–12. Ar užsienyje gyvenantys lietuviai sugrįš šventėms?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Grįžti ar negrįžti – toks klausimas prieš Kalėdas kirba daugumos užsienyje gyvenančių lietuvių mintyse. Ankstesniais metais vizitą į Lietuvą galėjo sutrukdyti nebent pilni lėktuvai ar kalėdinė pamaina darbe, šiais metais – priežasčių kur kas daugiau. Kaip atrodys pandeminės užsienio lietuvių šventės?

Šiais metais lietuviai itin pamėgo laiką leisti Youtube ir kitose vaizdo įrašų platformose. Čia turinį kuriančių žmonių miegamajame ar virtuvėje nufilmuoti vaizdo įrašai sulaukia šimtų tūkstančių peržiūrų – daugiau kai kurie brangūs televizijos šou. Kas pritraukia visus šiuos žiurovus prie ekranų?

Jaunimo linija advento laikotarpiu siūlo padaryti gerą darbą sau ir praleisti dieną be ekranų. Kokį poveikį kompiuteris, telefonas ir televizorius turi vaikams ir paaugliams, kurie prie jų šiais metais praleidžia itin daug laiko?

Ved. Mindaugas Laukagalis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.