Ryto garsai. Ingrida Šimonytė: žemės ūkio ministerijos laukia nemenki iššūkiai

Ryto garsai

2020.12.07 06:30

Ryto garsai. Ingrida Šimonytė: žemės ūkio ministerijos laukia nemenki iššūkiai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Jungtinė Karalystė jau šią savaitę rengiasi pradėti skiepyti gyventojus nuo koronaviruso. Europos vaistų agentūra sako, kad gruodžio 29 d. nuspręs ar patenkinti Vokietijos bendrovės „BioNTech“ ir Jungtinių Valstijų kompanijos „Pfizer“ pateiktą prašymą registruoti jų kurtą vakciną nuo koronaviruso.

Šią savaitę turėtų paaiškėti galutinis naujojo ministrų kabineto sąrašas, taip pat ryt Seimui planuojama pateikti Vyriausybės programos projektą. Tuo metu užsikrėtimų mušami rekordai toliau neramina. Apie visa tai kalbamės su premjere Ingrida Šimonyte.

Pasaulio sveikatos organizacija perspėja, kad žmonės per mažai juda koronaviruso krizės metu. Organizacijos teigimu, suaugusiems žmonėms būtina per savaitę judėti mažiausiai nuo pustrečios iki penkių valandų, vaikai ir jaunimas turi būti aktyvūs mažiausiai valandą per dieną. Dar daugiau – sveikatos specialistai sako, kad trečiąja banga gali tapti padidėjęs sergamumas jau nebe koronavirusu, o lėtinėmis ligomis.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.