Labas rytas, Lietuva II d. Savipagalba būtina ne tik pandemijos metu: svarbu mokytis gyventi su savo emocijomis

Karantinas – varo iš proto. Net ne perkeltine, o tiesiogine prasme: jūs nesijaučiate laimingas, esate irzlus, ir, atrodo, viskas nervina. Galbūt tai ženklas, kad reikalinga psichologo konsultacija? Bet dėl karantino ir jos vyksta nuotoliniu būdu. Kaip galima padėti sau ir kaip reikėtų padėti sau? Atsakymai – pokalbyje su VDU psichologijos katedros docentu dr. Ryčiu Pakrosniu ir VDU mokslininku, sociologu dr. Dainiumi Geniu.

Rubrikoje „Stop kadras“ keliaujame į Veneciją, kurioje tiltas apšviestė miesto istorija.

Sumanius išmokti žongliruoti ugnimi, gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Pirmiausia rankos turi įgusti valdyti paprastus įrankius, kuriuos tik po kurio laiko bus galima papuošti ugnimi. Apie šį pomėgį ir pasiruošimą jam – reportaže.

Ko gero vienas iš nedaugelio būdų, kaip galima kažkur nukeliauti ir kažką nuveikti neišėjus iš namų – vaizdo žaidimai. Jų pardavimai rodo, kad, akivaizdų – žmonės šia galimybe naudojasi. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Inovacijų centro projektų vadovu Tautvydu Pipiru.

Jau beveik dvidešimt metų Rokiškis išsiskiria unikalia tradicija, kurią pasufleravo žymus italų menininkas Angelo Frosio. Čia, Rokiškio krašto muziejuje, prieš Kalėdas rengiamos prakartėlių parodos, kuriose dalyvauja ir profesionalai, ir vaikai. Per tiek metų sukaupta prakartėlių kolekcija, tokia vienintelė Lietuvoje.

Gruodžio 7 d. LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“ tęsia muzikinės naujienos. Atlikėja Ugnė Bakanauskaitė pristato naują vaizdo klipą „Jei telpa sapnuose“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau