Žinios. Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas Paryžiuje susitiks su Egipto prezidentu

LRT tyrimų skyriaus surinkta informacija rodo, kad Sveikatos apsaugos ministerija užkirto kelią daliai greitosios pagalbos stočių pradėti naudotis nemokamu valstybės teikiamu ryšiu ir taip taupyti lėšų. Aurelijaus Verygos skubiai pasirašytas įsakymas sudarė aplinkybes, įpareigojančias greitąsias ir toliau paslaugas pirkti iš dviejų privačių įmonių. Seimo Antikorupcijos komisija šį ministro įsakymą pripažino užkertančiu kelią taupyti valstybės lėšas, bet ministerija sako kol kas įsakymo atšaukti negalinti.

„The New York Times“ praneša, kad išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas į Sveikatos apsaugos sekretoriaus postą ketina siūlyti Kalifornijos valstijos generalinį prokurorą Xavierą Becerra. Ministro kandidatūrą turės patvirtinti Senatas.

Šiandien Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas Paryžiuje susitiks su Egipto prezidentu Abdel Fattah el-Sisi. Prancūzijos ir Egipto santykiai pastaruoju metu vis gerėjo dėl el-Sisi sekuliaraus požiūrio į valstybę, bendrų interesų Vidurio rytuose ir komplikuotų santykių su Turkijos prezidentu Erdoganu.

Orai.

Sportas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.