Pakeliui su klasika. Andrius Kaniava – apie muziką, teatrą ir karantininę kūrybą į stalčių

Pakeliui su klasika

2020.12.04 16:05

Pakeliui su klasika. Andrius Kaniava – apie muziką, teatrą ir karantininę kūrybą į stalčių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte dėl būsimos vyriausybės formavimo. Ar kandidato į kultūros ministrus Simono Kairio kandidatūra tinkama?

Mėgėjų chorai pandemijos akivaizdoje ieško būdų kaip vystyti veiklą ir mėgautis muzikavimu drauge, kad ir kas bebūtų. Ar įmanoma muzikuoti virtualiai? Apie tai su rubrika PING – PONG.

Mokslininkas Rokas Mikšiūnas laisvalaikiu konstruoja Kauno modernizmo pastatus iš lego kaladėlių ir tai perduoda virtualiai norintiems to išmokti. Kuo įdomus toks hobis?

Kol muziejai ir parodų salės užvertos lankytojams – menininkai ir parodų kuratoriai savo meną pristato virtualiai. Viena iš tokių yra šiuolaikinio meno paroda „Swallow“ galerijoje, įsikūrusioje kultūros komplekse Vilniuje SODAS 2123. Po Beatričės Mockevičiūtės ir Gintauto Trimako parodą „Melsva“ žvalgomės su jos kuratoriumi Audriumi Pociumi.

Aktorius, režisierius , kompozitorius, bardas Andrius Kaniava naujoje kompaktinėje plokštelėje „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“ sudėjo dvylika visiškai naujų dainų. Apie kūrybą, nepaliaujamą norą dainuoti ir rudenį garsuose su aktoriumi Andriumi Kaniava rubrikoje „Be kaukių“

Ved. Giedrė Trapikaitė ir Gabija Narušytė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.