LRT Aktualijų studija. Kodėl Lietuvoje yra tiek daug „koronaskeptikų“ ir kaip su jais kalbėtis?

LRT aktualijų studija

2020.12.04 09:05

LRT Aktualijų studija. Kodėl Lietuvoje yra tiek daug „koronaskeptikų“ ir kaip su jais kalbėtis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Jau kurį laiką Lietuvoje auga ne tik susirgusiųjų COVID-19 skaičius, bet ir miršta vis daugiau žmonių. Medikai kalba apie sveikatos apsaugos sistemos perdegimą, o valdžia apeliuoja į žmonių sąmoningumą. Nepaisydami to žmonės medžioja kalėdines nuolaidas, būriuojasi prie eglučių, o kai kurie apskritai skeptiškai žiūri į pandemiją ir nė neketina per artėjančias šventes likti namuose.

Kodėl žmonės pro pirštus žiūri į medikų perspėjimus? Ar jau pripratome ir susigyvenome su pandemija? O gal pavargome gyventi nuolatiniame pandemijos triukšme ir dalį informacijos tiesiog atmetame?

Laidoje dalyvauja: Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Skaitmeninių medijų laboratorijos vedėjas Andrius Šuminas, Sveikatos apsaugos ministro patarėja komunikacijai Lina Bušinskaitė, Vilniaus universiteto psichologijos tyrėjas Antanas Kairys ir „LRT Faktai“ žurnalistė Jurga Bakaitė.

LRT Aktualijų studija. Ved. Aleksandra Ketlerienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.