Ryto garsai. Psichiatrai ir psichoterapeutai stebi augantį žmonių nerimą ir depresiją

Ryto garsai

2020.12.04 06:30

Ryto garsai. Psichiatrai ir psichoterapeutai stebi augantį žmonių nerimą ir depresiją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su paskutiniais kandidatais į ministrus. Šiandien Vyriausybės sudėtį Gitanas Nausėda aptars su Ingrida Šimonyte. Šį ir kitus svarbiausius savaitės politinius įvykius aptariame su apžvalgininkais.

Dalis vilniečių pasijuto apgauti: vietoj planuotų socialinių butų ir bendruomenės centro sostinės Jeruzalės mikrorajone iškilo kandidato į energetikos ministrus, Dainiaus Kreivio verslo statytas daugiabutis. Leidimas jam statyti buvo išduotas neteisėtai, tačiau politiko įmonės projektą išgelbėjo konservatorių partnerių Vilniaus savivaldybėje parašai. Su bendrove pasirašyta taikos sutartis, leidusi keisti sklypo detalųjį planą pagal jau vykusias statybas.

Psichiatrai, psichoterapeutai pastebi, kad per antrąjį karantiną jų durys nebeužsiveria. Jeigu pavasarį, per pirmąjį karantiną, nemažai kalbėjome apie žmonių psichinę būklę, ar pakankamai tam dėmesio skiriame šiuo metu?

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.