Labas rytas, Lietuva II d. Prasideda „Gerumo akcija“ – nudžiuginti senelius sunkiau dėl globos įstaigų izoliavimo

Antrąją dalį pradėkime pokalbiu. Lietuvis profesijos mokytojas – geriausias Europoje. Vitalijus Kabelis moko Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su juo.

Iškart po jo – siužetas iš Londono. Šį kartą – apie saugumo priemones neseniai Londone atsidariusioje kirpykloje.

Pandemija nenutrauks kasmetinės „Gerumo akcijos“. Jos metu seneliams dovanojamos knygos, paveikslai, kambarinės šlepetės, kalėdinės žvakės, saldumynai ir daug kitų dalykų. Pokalbis su šios akcijos organizatoriumi Remigijumi Paulioniu.

Literatų gatvė. Ant Literatų gatvėje penktu numeriu pažymėto namo yra tarpukariu pakabinta memorialinė lentelė, skirta čia 1823 m. gyvenusiam Adomui Mickevičiui. Tokių lentelių poetui įamžinti tarpukariu Vilniuje buvo įrengta ne viena, tačiau toje pačioje vietoje kabanti išliko tik ši. Pasivaikščiokime po Literatų gatvę ir apie ją sužinokime dar daugiau.

Kalėdos šiais metais bus kitokios. Bet tai nereiškia, kad namuose negali būti kalėdinės nuotaikos – ją nesunkiai galite susikurti patys. Dalijamės interjero dizainerės Dianos Pečiulevičienės patarimais, kaip namuose susikurti jaukią, darnią ir šventišką aplinką.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau