Žinios. Lietuva jau užima trečią vietą pagal COVID-19 sergamumo rodiklius Europoje

Per vakar Lietuvoje patvirtintas didžiausias naujų užsikrėtimų koronavirusu per parą skaičius – 2450. Pagal sergamumo rodiklius 100 tūkstančių gyventojų, Lietuva šiuo metu trečia Europoje.

Įsigaliojo griežtesni karantino ribojimai. Draudžiama būriuotis daugiau nei dviem žmonėms, išskyrus šeimos narius, nebeleidžiama laikinoji prekyba, siūloma atsisakyti akcijų ir nuolaidų reklamos.

Prezidentas tęsia susitikimus su kandidatais į ministrus.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen šiandien pateikė dar vieną kandidatūrą į savo pavaduotojus – valstiečių žaliųjų atstovą Joną Jarutį.

Prezidentas Gitanas Nausėda po susitikimo su kandidate į vidaus reikalų ministrus konservatore Agne Bilotaite pabrėžė vertinantis jos skaidrumą ir motyvaciją, tai, šalies vadovo teigimu, gali atsverti kai kurių žinių stoką.

Generalinis prokuroras prašo panaikinti dviejų parlamentarų neliečiamybę. Vytauto Gapšio ir Petro Gražulio.

Eidamas 95-uosius nuo koronaviruso mirė buvęs Prancūzijos prezidentas Valery Giscardas d'Estaingas. Pastaraisiais mėnesiais jis ne kartą buvo hospitalizuotas dėl širdies sutrikimų.

Prezidentas inicijavo įstatymo pataisas, nustatančias platesnes ribas kompensuoti vaistus nepasiturintiems žmonėms.

Vis daugiau pasaulio valstybių taiko praktiką oro transportu keliaujančiuosius dėl COVID-19 testuoti pačiuose oro uostuose. Lietuvos turizmo sektorius ir oro uostai tokios galimybės sveikatos specialistų prašo dar nuo pavasario, tačiau iki šiol jokio atsakymo negauna.

Šiaulių fotografijos muziejaus fondus papildė fotomenininko Arūno Kulikausko kolekcija.

Suaktyvėjusi nekilnojamojo turto rinka dabar būdinga daugeliui šalių. Ispanijos būstų pardavėjai ir statytojai išskiria su pandemija susijusių bruožų, esą, terasos ir sodeliai dabar svarbesni nei būsto kaina ir jo vieta.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau