10–12. „LRT ieško sprendimų“: kaip labdaros organizacijoms ir smulkiajam verslui per pandemiją pritraukti daugiau pinigų?

10–12

2020.12.03 10:05

10–12. „LRT ieško sprendimų“: kaip labdaros organizacijoms ir smulkiajam verslui per pandemiją pritraukti daugiau pinigų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Amerika renkasi“. Lietuviškų šaknų JAV Atstovų rūmų narys, Ilinojaus valstijos respublikonas Johnas Shimkus, ko gero, vienas geriausiai Lietuvoje žinomų Jungtinių Valstijų politikų. Ne tik dėl lietuviškos pavardės, bet ir todėl, kad vadovauja Baltijos šalių draugų grupei. Tačiau po Naujųjų metų Shimkus Kongresą paliks. Luko Kivitos parengtas interviu.

Virtualios muziejų paslaugos per pandemiją. Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorė Rūtą Kačkutė.

„LRT faktai“: ekspertės atsakymai į vakcinų skeptikų klausimą, kodėl pasiskiepiję žmonės nesijaučia saugūs prie nepasiskiepijusių.

„LRT ieško sprendimų“: kaip labdaros organizacijoms ir smulkiajam verslui pritraukti daugiau pinigų? Rinkodaros ekspertė Indrė Radavičienė, „Aukok.lt“vadovė Giedrė Šopaitė – Šilinskienė bei Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.