Žinios. Ispanijos būstų pardavėjai ir statytojai išskiria su pandemija susijusių bruožų: terasos ir sodai – svarbesni nei būsto kaina ir jo vieta

LRT TELEVIZIJA

2020.12.03 08:41

Šiandien turėtų baigtis Seimo valdybos formavimas – Seimo pirmininkė ketina pateikti valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovo Jono Jaručio kandidatūrą į Seimo vicepirmininkus.

Vyriausybė nuo šiandien griežtina karantiną. Draudžiama būriuotis daugiau nei dviem žmonėms, išskyrus šeimos narius, nebeleidžiama laikinoji prekyba, siūloma atsisakyti akcijų ir nuolaidų.

Prezidentas ketvirtadienį susitiks su likusiais keturiais kandidatais į ministrų postus: kandidate į vidaus reikalų ministrus Agne Bilotaite, į energetikos ministrus Dainiumi Kreiviu, kandidatu į krašto apsaugos ministrus Arvydu Anušausku ir į užsienio reikalų ministrus – Gabrieliumi Landsbergiu.

Suaktyvėjusi nekilnojamojo turto rinka dabar būdinga daugeliui šalių. Ispanijos būstų pardavėjai ir statytojai išskiria su pandemija susijusių bruožų, esą, terasos ir sodeliai dabar svarbesni nei būsto kaina ir jo vieta.

Pernai prasidėjęs LRT projektas „Žiemojimas su opera“ kvietė radijo klausytojus žiemos šeštadienius leisti klausantis operų transliacijų iš žymiausių pasaulio operos teatrų. Šiemet šis projektas grįžta, tik šį kartą kvies ne tik klausyti, bet ir žiūrėti – nuo gruodžio 13 dienos per LRT Plius bus rodomos operos, kuriose vaidmenis sukūrė Lietuvos operos solistai.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau