Žinios. Dėl įsisiautėjusio koronaviruso „Maltiečių sriubos“ akcijų šiemet nebus

Lietuvoje per vakar patvirtinta daugiausia mirčių nuo koronaviruso nuo pandemijos šalyje pradžios – 28. Naujų užsikrėtimų skaičius vėl perkopė du tūkstančius.

Karantino sąlygos Lietuvoje bus griežtinamos. Vyriausybė nusprendė, kad bus draudžiama prekiauti laikinose prekybos vietose, nebus galima rengti kalėdinių mugių prekybos centruose. Viešose vietose būriuotis bus galima po du asmenis išskyrus šeimas.

Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su laikinuoju premjeru Sauliumi Skverneliu, darbą baigiančią Vyriausybę paragino tinkamai pasirengti priimant COVID-19 vakciną bei aptarė pandemijos valdymą.

Jungtinė Karalystė pirmoji vakaruose suteikė leidimą vakcinai nuo COVID-19 ir skiepijimas prasidės kitą savaitę. Europos Sąjungos vaistų agentūra sako, kad tvirtinimas Bendrijoje truks ilgiau ir prireiks daugiau patikrinimų.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su dar viena kandidate į ministro postą – šį kartą pokalbis vyko su Gintare Skaiste, kandidate į finansų ministrus.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su kandidate į žemės ūkio ministrus Dalia Miniataite, anksčiau ėjusia šios ministerijos kanclerės pareigas.

Seimas po savaitės pertraukos rytoj grįš į posėdžius. Besiruošdami Seimo nariai vėl darosi koronaviruso testus. Seimo vicepirmininko Pauliaus Saudargo teigimu, išsitirti užsiregistravo apie 60 politikų.

Jungtinėse Valstijose net ir Donaldui Trumpui ištikimas generalinis prokuroras paskelbė, kad teisingumo departamentas nerado plataus masto rinkimų klastojimo.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau