Undinės ir drakonai. Brigita Kaleckaitė: apie kūno istorijas

Undinės ir drakonai

2020.12.03 11:00

Undinės ir drakonai. Brigita Kaleckaitė: apie kūno istorijas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Undinės ir drakonai“ tinklalaidėje šį kartą kalbame apie kūną kartu su psichoterapeute, Geštalto instituto Lietuvoje įkūrėja ir direktore Brigita Kaleckaite, kuri jau daugybę metų tyrinėja kūno ir psichikos sąsajas bei moko žmones kaip susikalbėti su savo kūnu.

Pasirodo, mūsų kūnai atspindi mūsų istoriją ir net pamačius žmogų vien pagal išvaizdą galima nuspėti, kas jis toks yra. Maža to – tai, kaip mūsų kūnas atrodo dabar, yra susiję su tuo, kokias emocijas mes patyrėme vaikystėje ir kokioje aplinkoje augome – pagal tai net susiformuoja penki charakterio tipai.

Kokie jie – kartu su kūrybai, atsipalaidavimui bei įtampos atsikratymui skirtais patarimais išgirsite šioje laidoje.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė, prodiuseris – Jonas Dovydėnas.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.