Ryto garsai. Kodėl vis dar neišspręsta nelegalių daugyklų problema?

Ryto garsai

2020.12.02 06:30

Ryto garsai. Kodėl vis dar neišspręsta nelegalių daugyklų problema?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė ketina griežtinti karantiną. Kaip šiuos griežtinimus vertina ekspertai?

Iš neteisėtų daugyklų paimtus tragiškomis sąlygomis laikytus šuniukus gydantys specialistai sako, kad ši problema – toli gražu neišspręsta. Trūksta pinigų gyvūnams išlaikyti, o neteisėtų daugintojų bylos stringa teismuose. Kodėl?

„Verslo laike“ – apie statybinėmis medžiagomis ir interjero dalykais prekiaujančias bendroves, kurios per karantiną sulaukia net daugiau pirkėjų.

Naujoji valdžia sako, kad kitų metų biudžete nei vakcinoms nuo koronaviruso, nei medikų atlyginimų didinimui pinigų nenumatyta. Kurie buvusios valdžios pažadai virs realybe, o kurie bus atšaukti? Tai pasiškins valdančiųjų ir opozicijos atstovai.

Tėvai skundžiasi, kad daliai vaikų per karantiną fizinio lavinimo pamokos vyksta vangiai, o vaikai sportuoti tiesiog tingi. Vis dėlto – ką daro mokytojai, kad vaikus išjudintų ir per nuotolį?

Lietuvoje gali nelikti didžiosios dalies sudėtinių vaistų – medikamentų, kai vietoj kelių skirtingų tablečių pacientui reikia gerti tik vieną.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.