10–12. Klientų dėmesys smulkiesiems verslininkams padeda išlikti per pandemiją

10–12

2020.12.01 10:05

10–12. Klientų dėmesys smulkiesiems verslininkams padeda išlikti per pandemiją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

15:55 Pokalbis su „Jaunimo linijos“ vadove Greta Laukaitiene apie šiandien pasaulyje minima Dosnumo antradienį ir šios organizacijos paskelbtą gerų darbų kalendorių.

30:00 LRT ieško sprendimų. Per pandemiją dalis verslų prarado užsakymus, todėl internete plinta ne viena iniciatyva pirkti Kalėdų dovanas iš smulkių vietos verslininkų. Visgi dovanų paieška ne didžiuosiuose prekybos centruose gali sukelti nepatogumų: jų rasti sunkiau, o gamyba ir siuntimas dažnai trunka ne vieną savaitę. Kaip šias problemas sprendžia kūrėjai ir ar iniciatyvos remti smulkiuosius verslininkus gali padaryti pokytį? Domisi Mindaugas Laukagalis.

58:40 Namudaris iš Krunų kaimo (Širvintų rajone), knygos „Statau šiaudinį namą“ autorius Raimondas Bružas: „Tik laiko klausimas, kada valstybė skatins statytis šiaudinius ir kitokius tvarius namus“.

01:24 Su Musninkuose (taip pat Širvintų rajone) įkurtos kavinės „Café Musé“ savininkais Kristina Zaveckiene ir Vincentu Degeorge – apie mažą verslą pandemijos metu ir miestelių perspektyvas.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.