Ryto garsai. Armonaitė po susitikimo su Nausėda: nepasijutau, kad esu egzaminuojama

Ryto garsai

2020.12.01 06:30

Ryto garsai. Armonaitė po susitikimo su Nausėda: nepasijutau, kad esu egzaminuojama

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors dūmų detektoriai Lietuvoje jau privalomi daugiau nei dvejus metus, lapkritį Spinter tyrimų atlikta gyventojų apklausa parodė, kad Lietuvoje dūmų detektorius yra įsirengę tik kiek daugiau nei pusė namų ūkių. Trečdalis gyventojų į tai, kad jie privalomi, dar vis numoja ranka. Kodėl?

Prezidentas Gitanas Nausėda su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte antradienį susitiks aptarti kandidatų į ministrus. Mūsų eteryje šiandien – kandidatė į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkai ieškoję, ar tarp jų yra besimptomių koronaviruso nešiotojų, tyrė patalpose esančius paviršius ir rado ne tik besimptomių atvejų, bet ir nustatė, kad ant paviršių esantis viruso kiekis prilygsta koronavirusu sergančių žmonių nosiaryklėje esančiam kiekiui. Mūsų eteryje Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro direktorius, profesorius Gintaras Valinčius.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.